Vyhledávání

Kontakt

Eva Heidefors
Seifertova 562/43
Praha 3, Žižkov
130 00

+420 608 577 282

eva.heidefors@gmail.com

Poděkování/Thanks

Především bych ráda hrozně moc poděkovala Daně, Woodyho chovatelce - hlavně za to, že svojí vynikající chovatelskou činností vyprodukovala tak úžasného psa, jakým Woodík je! :-) A taky za všechny rady, pomoc a podporu, které se nám za celý Woodyho dosavadní život dostává (a určitě bude dostávat i nadále). Dančo, moc děkujeme!!!

Dana s Woodyho sestřičkou Jaslůvkou od Jaslůvky.

A tady má Dana Woodyho v ukázkovém výstavním postoji...

Velká jaslůvkovská rodina :-).

 

Dále patří velký dík mým rodičům! I když nikdy nebyli tak nadšeni zvířectvem jako já, přesto mi od dětství postupně dovolili chovat andulky, morčata, křečky, rybičky, želvy, králíčky a konečně i psy... Teď už tedy máme jen Woodíka a ten nám zatím bohatě stačí ;-). Hlavně tady chci poděkovat mojí mamce, která se o Woodíka bezvadně stará a Woody ji miluje (skoro tak moc jako mně ;-))

 

Dále veliký dík Věrce a Maťulkovi, kteří oba milují psy, často se mnou venčí nebo hlídají Woodyho když je potřeba a objíždějí se mnou všelijaké kynologické akce...

 

No a v neposlední řadě (last but not least :-)) musím samozřejmě poděkovat svému manželovi Erikovi. Ačkoliv nikdy psa neměl, nevyrůstal se psy a vůbec na ně nebyl zvyklý tak souhlasil, že si pejska pořídíme a Woodyho si zamiloval. Postupně se učí, co nám ti naši čtyřnozí kamarádi můžou nabídnout a dokonce si myslím, že na život se psem už nedá dopustit. No a hlavně mi vytrvale toleruje neustálé výstavy, výcviky, zkoušky, srazy a pak dlouho poslouchá různé kynologické zážitky a rozumy :-D.